نوانما اخبار ۲ کد خبر: ۹۲۱۳۸۹   ۲۳ تير ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۱

روز گذشته خبری منتشر شد حاکی از به کما رفتن محمدرضا شجریان که باعث شد هواداران این هنرمند نگران سلامتی او شوند. همایون شجریان برای شفاف سازی و پاسخ دهی به این شایعات متن بلندی در اینستاگرامش منتشر کرد.

همایون شجریان به شایعات پیرامون پدرش واکنش نشان داد + عکس

به گزارش جام جم نوا، همایون شجریان نوشت:

دوستان عزیز با سلام و احترام امیدوارم همواره خوب و سلامت و برقرار باشید. نتایج تمام آزمایشات خوب هستند و در هیچ کدام نشانه ای از پیشرفت سرطان دیده نشده است. همانطور که از قبل می دانید تنها ضعف جسمانی ست که آنهم به امید دوست، با تغذیه و دارو و فیزیوتراپی تا قبل از آنکه زمان برای شروع مرحله دوم درمان از دست برود برطرف خواهد شد. علت طولانی تر بودن این ضعف بر کسی معلوم نیست اما رسیدگی در نهایت خودش در حال انجام است. مرحله دوم درمان برای بازگشت نکردن و پیشرفت نکردن مریضی الزامی به نظر می رسد، تا معشوق چه خواهد.
شایعات ناراحت کننده ای به گوش می رسند که پایه و اساس درستی ندارند، ایشان هوشیاری شان سر جاست و نسبت به یک ماه گذشته با روحیه بالاتری دستورات پزشک را اجرا می کنند. بد نیست بدانید با اشتیاق زیاد همراه من و برادرم رایان جام ملت های اروپا را تا پایان دنبال کردند و از قهرمان شدن تیم پرتغال شاید به خاطر بازیکن محبوبشان رونالدو راضی به نظر می رسند. زندگی اینجا تمام نشده و نبضمان بیدار و هشیار است. از تلویزیون و اخبار بدور هستند و ما هم از رساندن خبرهای تاسف برانگیز که ناراحتشان می کند خودداری میکنیم و پیغام های محبت آمیز شما نازنینان را بدون کم و کاست به اطلاع شان می رسانیم و لبخند واقعی را دریافت می کنیم. هر بار که شعری از حافظ برایشان میخوانم زبان به تحسین این مرد آسمانی می گشایند و باورم نمی شود در غزلی که برایشان تفال زدم او نیز اینچنین کرد و فرمود:
ای دوست دست حافظ تعویذ چشم زخم است
یا رب ببینم آن را در گردنت حمایل
با اینکه سرطان را میهمان خود می خوانَد، به شوخی به ایشان گفتم شاعر گفته میهمان گرچه عزیز است ولی همچو نفس خفه می سازد اگر آید و بیرون نرود تا مصمم ترشان کنم برای بدرقه میهمان. تجسم وضعیت برای مثال از نظر حقیر مانند شهری است از شهرهای ایران که مهاجمان وارد شده باشند و بخواهند به اشغالش در بیاورند، بسیاری از ما شاهدش بوده ایم در آن زمان که دلیران ایران می جنگیدند و جان فشانی میکردند، دوست می کوشید تا در آن ناگوار روزگار روحیه دهد و دعا میکرد برای موفقیت، و برعکس آن شایعات می کوشید برای پذیرش نابودی. از این لحظه هر خبر قابل توجهی که لازم باشد عزیزان را از آن باخبر کنم، از طریق همین اینستاگرام به اطلاع شان خواهم رساند. رسانه های محترم و اشخاص محترمی که مایل هستند خبر رسانی کنند می توانند آخرین اطلاعات خود را از این طریق دریافت نمایند.
در آخر نمی توانم بار دیگر از استاد بزرگ عباس کیارستمی یاد نکنم مردی که جایش را فقط خودش میتواند پر کند. روحش شاد

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بنام خداوند جان وخرد كزین برتر اندیشه بر نگذرد با ارزوی سلامتی برای استاد شجریان از خداوند ذوالجلا
-
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
بنام خدایی كه جان افرید
با ارزوی سلامتی استاد از خداوند قادر متعال این شعر حافظ را به ایشان هدیه میكنم
انان كه خاك را به نظر كیمیاكنند ایا بود كه گوشه چشمی به ما كنند
۰
۰
فرانك
-
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
واقعا ناراحت شدیم از شایعه ای كه شایع شد....
و الان كه از خبرگزاری رسمی خبر عافیت ایشان را شنیدیم نفس راحتی كشیدیم و خدا را شكرگذاریم. سپاسگذاری میكنیم برای اطلاع رسانی بموقع.....
۰
۰