jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۱۹۹۷۵ ۱۹ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

آخرین آمار فروش فیلم‌ها تا پایان تعطیلات عید سعید فطر از سوی پخش‌کنندگان اعلام شد.

به گزارش ایسنا، علی سرتیپی مدیر شرکت پخش «فیلمیران» مجموع فروش «دراکولا»ی رضا عطاران را پس از 9 روز نمایش، یک میلیارد و 270 میلیون تومان اعلام کرد. او که تهیه‌کنندگی این فیلم را هم به عهده دارد، فروش این فیلم را فقط در شب گذشته (17تیرماه) 160میلیون تومان عنوان کرد.

«دراکولا»با 25 سالن نمایش در تهران، یک میلیارد تومان و با داشتن ده سالن در دیگر شهرها، 270 میلیون تومان فروش داشته است.

فیلم «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی، در آستانه‌ فروش چهار میلیاردی است. سرتیپی با اشاره به این فیلم، مجموع فروشش را پس از چهار هفته نمایش و با در اختیار داشتن 50 سالن، سه میلیارد و 980 میلیون تومان عنوان کرد که از این مقدار، دو میلیارد و 800 میلیون تومان آن متعلق به فروش تهران و یک میلیارد و 180 میلیون تومان آن فروش دیگر شهرهای آن است.

«ایستاده در غبار» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، دیگر فیلمی که پخش آن را فیلمیران به عهده دارد،820 میلیون در تهران و 140 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است. سرتیپی مجموع فروش «ایستاده در غبار» را که از 19 خردادماه اکران شده است و درباره‌ زندگی جاویدالاثر احمد متوسلیان است 960 میلیون تومان با در اختیار داشتن 41 سالن نمایش اعلام کرد.

مدیر شرکت فیلمیران از فروش سه‌میلیارد و 40 میلیون تومانی «رسوایی 2» آخرین ساخته‌ مسعود ده‌نمکی خبر داد. این فیلم دو ماه پس از اکرانش و با داشتن 13 سالن، یک میلیارد و 700 میلیون تومان در تهران و یک میلیارد و 340میلیون تومان در دیگر شهرها فروش داشته است.

غلامرضا فرجی، مدیر پخش حوزه هنری، فروش فیلم «زاپاس» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد را 300 میلیون تومان اعلام کرد.

«آااادت نمی‌کنیم» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان نیز پس از 28 روز نمایش، به مجموع فروش یک میلیارد و 427 میلیون تومانی رسیده است. احمد مختاری، مدیر پخش «هدایت فیلم» فروش این فیلم را در تهران با داشتن 12سالن، یک میلیارد و 107 میلیون تومان و در دیگر شهرها با داشتن 30 سالن 320‌میلیون توان اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر