jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۲۸۳۶   ۲۴ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که برای استقلال در ماه‌های اخیر رخ داد، جابه‌جایی در کادرفنی بود. پرویز مظلومی با کارنامه‌ای عجیب و ناکامی بزرگ، از استقلال جدا شد تا علیرضا منصوریان جای او را بگیرد.

منصوریان، یک مربی با ایده‌های جذاب است که دستپخت او را در سال‌های اخیر چشیده‌ایم و می‌دانیم با انرژی‌ که دارد، می‌تواند استقلال را متحول کند. اما موضوع بعدی، پایان یافتن دوران خان‌ها در استقلال است. امیرخان، منصورخان، پرویزخان، بهرام‌خان و چند خان دیگر از این باشگاه دور شده‌اند و نوبت به مربیان جوان و باانگیزه رسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر