jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۲۲۴۴   ۲۲ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان زمانی که متوجه شد باجناق معتادش کاپشن وی را دزدیده و با آن مواد مخدر خریده او را با ضربه چوب به قتل رساند. متهم به قتل برای فاش نشدن راز این جنایت همسر مقتول و فرزندان او را به مرگ تهدید کرده بود.

به گزارش جام‌جم، سیزدهم دی ماه سال گذشته زنی در تماس با ماموران کلانتری فردوسیه شهرستان شهریار در غرب استان تهران از مرگ شوهرش خبر داد.

ماموران کلانتری با حضور در خانه این زن در باغی در شهریار با جسد حبیب 24 ساله روبه‌رو شدند. هیچ آثاری از درگیری روی بدن او نبود، اما چند لکه خون روی پیراهنش دیده می‌شد. با توجه به مرگ مشکوک این مرد، جسد او به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین با هماهنگی قضایی همسر او برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران منتقل شد. این زن در اظهاراتش به افسر تحقیق گفت: همسرم هروئین مصرف می‌کرد و معتاد بود. او بعد از ازدواج مرا هم معتاد کرد. شب قبل از خانه بیرون رفت و بعد از تهیه مواد مخدر دوباره بازگشت. بدون هیچ حرفی خوابید، اما صبح دیگر بیدار نشد.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در دادسرا، تحقیقات پلیس جنایی برای رازگشایی از مرگ مردجوان ادامه داشت تا این که با گذشت چند ماه از این ماجرا دو هفته پیش پزشکی قانونی نظر داد که او بر اثر اصابت جسمی سخت به جمجمه‌اش و خونریزی داخلی فوت کرده است.

با کشف این سرنخ روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. فاطمه همسر مقتول دوباره بازجویی شد و سرانجام قفل سکوت خود را بعد از ماه‌ها شکست و گفت عامل جنایت شوهر خواهرش است و از ترس جان خود و دو فرزندش راز این جنایت را پنهان کرده است. وی که تنها شاهد جنایت بود به افسر بازجو گفت: شوهرم برای تامین هزینه اعتیاد خودش و من و هزینه زندگی خانواده چهار نفره‌مان وسایل داخل خودرو را می‌دزدید و به خانه‌ها دستبرد می‌زد. عصر روز حادثه شوهرم پولی در خانه نداشت که مواد مخدر بخرد. بنابراین کاپشن شوهر خواهرم که خانه ما جا مانده بود را برداشت و با تن کردن آن بیرون رفت. ساعت یک بامداد روز بعد با شنیدن سروصدای شوهرم بیدار شدم.

همسر مقتول تصریح کرد: شوهر خواهرم در حال کتک زدن همسرم بود. شوهرم کاپشن او را فروخته و با پول آن مواد مخدر خریده و مصرف کرده بود. با بالا گرفتن درگیری، شوهر خواهرم با چوبی که همراهش آورده بود، ضربه‌هایی محکم به سر همسرم زد.

وی گفت: شوهرم کشان‌کشان به سمت اتاق خواب رفت و بیرون نیامد. خواستم او را به بیمارستان برسانم که نشد. شوهر خواهرم تهدید کرد که اگر موضوع را به کسی بگویم، من و دو فرزندم را خواهد کشت.

با گفته‌های این زن، ماموران به تعقیب قاتل فراری پرداختند و او دو روز پیش دستگیر شد. زمانی که متهم به قتل در مواجهه با همسر مقتول قرار گرفت گفته‌های وی را تائید کرد و گفت به دلیل این که مقتول کاپشن وی را دزدیده و با فروش آن مواد خریده او را کشته است. با اعتراف متهم به قتل او صحنه جنایت را بازسازی کرده و روانه زندان شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

ویروس در جهش است

ویروس در جهش است

این روزها بحث درباره جهش‌ های ویروس داغ است؛ دیروز نایب‌ رئیس‌ مجلس از شواهد تایید نشده‌ای گفت که از جهش ویروس ایرانی در قزوین حکایت دارد، پس از او رئیس روابط‌ عمومی وزارت بهداشت نیز به این موضوع پرداخت و گفت تاکنون افزون بر ۷۰ جهش در ایران شناسایی شده که البته هیچ‌ کدام تغییر معناداری در رفتار ویروس ایجاد نکرده و اطلاق واریانت (گونه) جدید به آنها درست نیست.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر