jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۱۰۹۹۴   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۷

بهرام افشارزاده پس از حضور در جمع طرفداران استقلال خطاب به آنها گفت اگر به وزیر ورزش توهین کنید انگار به من توهین کرده‌اید.

افشارزاده: مگر دیوانه‌ام که از استقلال بروم؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، بهرام افشارزاده بعد از تجمع اعتراض آمیز طرفداران تیم استقلال مقابل وزارت ورزش به جمع آنان رفت و این تعداد از تماشاگران را به آرامش دعوت کرد.

وی خطاب به طرفداران استقلال گفت: خواهش می‌کنم علیه کسی شعار ندهید و من می‌دانم که شما نگران تیمتان هستید اما مطمئن باشید تیم خوبی در فصل آینده روانه مسابقات خواهد شد.

وی افزود: من پدر 4 فرزند هستم و سالهاست است در ورزش حضور دارم اما خواهش می‌کنم شما به وزیر توهین نکنید چون اگر به او توهین کنید انگار به من توهین کرده‌اید.

افشارزاده تاکید کرد: با این کارها اتفاقی نمی‌افتد و کاری پیش نمی‌رود. من همین الان در اتاقم به همراه آقای منصوریان جلسه داریم و با وحید امیری تماس گرفتیم تا او به استقلال بیاید. نگران چیزی نباشید و تیم قدرتمندی فصل آینده روانه مسابقات خواهد شد.

سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرد: ما باز هم قرار است بازیکن بگیریم و تلاش می‌کنیم که بازیکنان مدنظر منصوریان جذب شوند فقط از شما می‌خواهم به کسی توهین نکنید و تیمتان را تشویق کنید.

تعدادی از هواداران استقلال در اعتراض به تصمیمات ورزش ورزش با افشارزاده صحبت می‌کردند و می‌گفتند او پرسپولیسی است که افشارزاده پاسخ داد مگر من دیوانه هستم که بخواهم استقلال را رها کنم ولی شما حرمت وزیر ورزش را حفظ کنید به شما قول می‌دهم که من می‌مانم و شما هم از منصوریان و تیم حمایت کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر