jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۱۰۹۵۴   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۷

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

تغییر در زمان اجرای طرح «زوج و فرد» در رمضان

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تغییر در زمان اجرای طرح زوج و فرد از روز سه شنبه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان خبر داد.

تغییر در زمان اجرای طرح «زوج و فرد» در رمضان

به گزارش جام جم آنلاین ،سرهنگ حسن عابدی ، با اشاره به در پیش‌ِرو بودن ماه مبارک رمضان، از تغییر در ساعت پایان طرح زوج و فرد در این ایام خبر داد و در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان، پلیس راهور تهران بزرگ به منظور تسهیل در عبور و مرور شهروندان تهرانی و روزه‌داران، برنامه تغییر ساعت اتمام طرح زوج و فرد را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد تا زمان اجرای طرح زوج و فرد از روز سه شنبه 18 خرداد ماه همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان، دو ساعت کاهش یابد.

وی ادامه داد: در این طرح که به منظور روان سازی ترافیکی عصرگاهی در ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد، ساعت اتمام طرح زوج و فرد از ساعت 19 به ساعت 17 تغییر می‌یابد.

عابدی خاطرنشان کرد: همشهریان تهرانی باید توجه داشته باشند که این تغییر تنها مختص به طرح زوج و فرد داشته و زمان اجرای طرح ترافیک هیچ تغییری نخواهد داشت.

بر اساس این گزارش، ساعت شروع و پایان طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در شهر تهران در ماه مبارک رمضان از ساعت 6:30 تا ساعت 17 خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر