jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۰۸۷۷۸   ۰۹ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۵

سفیر ایران در کویت در صفحه فیس بوک خود با ابراز خرسندی از بازگشت زندانیان ایرانی نوشت :دقایقی پیش پرواز شماره 666 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با 47 مسافر ویژه، فرودگاه کویت را به مقصد اصفهان ترک کرد.

پست فیسبوکی سفیرایران در کویت پس از آزادی 47 زندانی

به گزارش جام جم آنلاین ، علیرضا عنایتی در این صفحه افزود :پرواز 28 می کویت - اصفهان برای خیلی ها یک خاطره خواهد شد.موافقتنامه قضایی ایران و کویت که سالیان گذشته بین دو کشور امضا گردید، در بخش تبادل محکومین نیز به ثمر نشست.

وی گفت :از مسوولان کویتی که این روند را به انجام رساندند ممنونم.مسوولان ذی ربط ایرانی در این مدت از هیچ کمکی و تسهیلی برای پذیرش اتباع ایران عزیز دریغ نکردند.

عنایتی ادامه داد :همکارانم در سفارت به ویژه در بخش کنسولی به یک افتخار بزرگ دست یافتند.
ان شاءالله باقیمانده زندانیان نیز برای گذراندن باقیمانده دوره محکومیت به ایران منتقل گردند ..

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

عراق خواهان تعادل سیاسی است

عراق خواهان تعادل سیاسی است

با توجه به شرایط خاص و ویژه‌ای که در آن آقای مصطفی الکاظمی به‌عنوان نخست‌ وزیر عراق انتخاب شد، باید به این نکته توجه داشت که وی به‌عنوان بالانس کننده میان نیروهای مؤثر در کشور عراق مطرح است.

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر