jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۰۷۷۵۱   ۰۵ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد مهمان که پسردایی خود را در سعادت‌آباد خفه کرده بود، پس از دستگیری مدعی شد تحت‌تاثیر قرص‌های روانگردان مرتکب قتل شده است.

به گزارش جام‌جم، ساعت 5 و 45 دقیقه 25 اردیبهشت امسال، جنایتی در منطقه سعادت‌آباد؛ میدان بهرود به پلیس گزارش شد. باحضور کارآگاهان جنایی در محل، مشخص شد علت مرگ اصابت جسم نوک تیز به قلب قربانی است.

در ادامه تحقیقات، همسر قربانی به ماموران جنایی گفت: پسرعمه همسرم به نام محمدهادی ده روز قبل از جنایت به‌عنوان مهمان به خانه ما آمد. 24 اردیبهشت، یعنی دهمین شبی که خانه ما بود، محمدهادی همراه ما به مراسم عروسی یکی از بستگان آمد. ساعت 11 شب بعد از پایان عروسی به خانه برگشتیم. من و مادرم برای استراحت به یکی از اتاق‌ها رفتیم و همسرم هم با محمدهادی به اتاق دیگری رفتند. ساعت حدود 5 و 30 دقیقه صبح صدای درگیری شنیدم. به سمت اتاقی که آنها خوابیده بودند رفتم، با باز کردن در دیدیم که محمدهادی روی سینه همسرم نشسته و دستانش را دور گردن او حلقه کرده است. با دیدن این صحنه شروع به جیغ و داد کردم و در همین هنگام محمدهادی با چاقو و اسلحه به سمت من حمله کرد. او مرا وادار به سکوت کرد و پس از سرقت طلاها و جواهرات و وجه نقد داخل خانه، فرار کرد.

باتوجه به اظهارات زن جوان، تحقیقات برای دستگیری متهم آغاز و در ادامه تحقیقات مرد جوان سوم خرداد بازداشت شد.

متهم در اعترافات اولیه با انکار همراه داشتن اسلحه کمری‌ گفت: چندی پیش مقتول برایم در شرکتی کار پیدا کرد و من در آنجا مشغول کار شدم. اما پس از گذشت تنها چند روز‌، مدیر شرکت با من تسویه‌حساب کرد و من دوباره بیکار شدم. به اصرار مقتول‌، چند روزی در منزل آنها بودم تا این‌که روز جمعه مقتول و همسرش به عروسی دعوت شدند. پیش از رفتن به عروسی، برای تهیه شربت و قرص متادون به مطب پزشک رفته بودم اما مطب بسته بود. پس از خارج شدن از مطب‌، چند فروشنده مواد با مشاهده حالت پریشان من‌، پیشنهاد مصرف مواد کردند. اما به آنها گفتم که در حال ترک هستم، به همین دلیل آنها یک قرص روانگردان به من دادند. پس از بازگشت از عروسی‌، آن قرص را خوردم و بعد از مدت کوتاهی‌، دیگر نمی‌دانم چگونه اقدام به ارتکاب جنایت و سرقت کردم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ‌، با اعلام این خبر گفت: تحقیقات برای بررسی صحت اظهارات متهم در مراحل ابتدایی و مقدماتی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر