jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۷۴ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

خانم محمدی: در دادسرای شهر لاریجان پرونده کیفری دارم که بیش از هفت سال است هنوز به سرانجام نرسیده است. از قوه قضاییه می‌خواهم بر عملکرد دادسراها نظارت کنند.

صادقی از قم: چرا هیچ نهادی در قبال افزایش قیمت سرسام‌آور بیمه‌ها پاسخگو نیست و باز هم باید این فشارها بر دوش مردم باشد؟

حسنی از تهران: مسئولان محترم شهر تهران تا کی می‌خواهند اجازه تردد خودروهای فرسوده را در سطح شهر بدهند؟ بویژه اتوبوس و مینی‌بوس‌های فرسوده که آلودگی زیادی هم به‌وجود می‌آورند.

شهروندی از تهران: پارک‌ دوبل مسافرکش‌های شخصی مقابل ایستگاه‌های مترو ، ترافیک سنگینی در این مناطق ایجاد کرده است، مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.

جمعی از والدین دانش‌آموزان: سرویس‌های بهداشتی برخی مدارس دخترانه از لحاظ نظافت وضع خیلی بدی دارد، به مسئولان مدارس نیز اعتراض کردیم ولی هیچ اقدامی برای رفع این مشکل انجام نشد. از مسئولان آموزش و پرورش می‌خواهیم بر وضعیت بهداشت مدارس بیشتر نظارت کنند.

صالحی از تهران: بیمارستان میلاد از لحاظ سیستم تهویه هوا و نظافت سالن‌ها فوق‌العاده وضع نامناسبی دارد. از مسئولان این بیمارستان می‌خواهیم فکری برای این اوضاع نامناسب کنند.

سلیمانی تهران: بوی نامطبوع و فاضلاب گونه در خیابان شاه نظری تهران باعث رنجش بسیار ساکنان محل شده است. امید است مسئولان در این باره به فکر چاره‌ای اساسی باشند.

احمدی از تهران: بازنشسته راه‌آهن هستم و هنوز عیدی94 و حقوق فروردین ما را پرداخت نکرده‌اند. چرا؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر