jamejamonline
سیاسی دولت کد خبر: ۹۰۶۰۲۶ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۱۳

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد؛

آرزوی موفقیت رئیس جمهور برای رئیس جدید رسانه ملی

رئیس‌جمهور اظهار امیدواری کرد که صداوسیما در دوره مسئولیت ایشان روز به روز در ایفای مسئولیت‌های مهم ملی موفق باشد.

آرزوی موفقیت رئیس جمهور برای رئیس جدید رسانه ملی

به گزارش جام جم آنلاین ، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: مهدویت عامل نشاط، تحرک و امید جامعه اسلامی است و انتقال صحیح فرهنگ انتظار در تربیت جامعه به سوی کمال نقش اساسی دارد.

وی، "ظهور و انتظار" را مهمترین عامل امیدبخش و حرکت‌آفرین در زندگی بشریت و به‌ ویژه مسلمانان و شیعیان دانست و تأکید کرد: همه ادیان الهی به منجی و اینکه پایان جهان پیروزی روشن حق بر باطل و اقامه حکومت عدل است، باور دارند.

رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی تقارن سالروز عملیات فتح خرمشهر با میلاد مسعود حضرت مهدی(عج) را مبارک خواند و با اشاره به سیر جنگ تحمیلی ادامه داد: پیروزی شکوهمند و غافلگیرکننده رزمندگان اسلام در عملیات فتح خرمشهر، تبلور عزم، فداکاری و غرور ملی و عزت مردم ایران بود.

حجت‌الاسلام روحانی با تقدیر از پایداری و ایستادگی مردم استان خوزستان و به‌ویژه دزفول تأکید کرد: مقاومت ملی در جریان فتح خرمشهر نشان داد که با یکپارچگی و حضور مردم در صحنه و هدایت رهبری مقتدر، هر هدفی قابل دستیابی است.

وی به علی‌عسگری رئیس جدید رسانه ملی و عضو جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد که صداوسیما در دوره مسئولیت ایشان روز به روز در ایفای مسئولیت‌های مهم ملی موفق باشد.

رئیس‌جمهور توجه به معنویت و فرهنگ‌سازی عالمانه و مؤثر را ضروری خواند و افزود: انتظار می‌رود صداوسیما مروج امید، وحدت، همدلی و همکاری قوا، نهادها و دستگاه‌ها و همین‌طور اقشار مختلف جامعه در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی باشد.

حجت‌الاسلام روحانی جذابیت‌های هنری در تولیدات رسانه ملی را عاملی مهم در مقابله با آثار مخرب فرهنگی و اجتماعی رسانه‌های بیگانه برشمرد و خاطرنشان کرد: صداوسیما از مهم‌ترین ابزارها برای تحقق مأموریت‌ها و برنامه‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

در ادامه این جلسه بر ضرورت گسترش و تعمیق همکاری بین شورای عالی انقلاب فرهنگی و صداوسیما در راستای جهت‌گیری‌های کلان فرهنگی، تربیتی و اجتماعی تاکید شد.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه گزارشی تحلیلی و آسیب‌شناسی از مسائل ورزشی کشور به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های ملی ارائه کرد و اعضا درباره آسیب‌های تهدیدکننده ورزش و مسائل فرهنگی مرتبط با این حوزه، بحث و تبادل‌نظر کردند.

در این جلسه مقرر شد با سیاستگذاری و فرهنگ‌سازی، جامعه ورزشی کشور از آلودگی‌های مرسوم در ورزش جهان مصون شده و با برنامه‌ریزی، تدارکات و پشتیبانی‌های لازم، برای رسیدن به راه‌حلی مهم، مفید و موثر به منظور حاکم کردن اخلاق پهلوانی و ایجاد محیط سازنده ورزشی در کشور تلاش شود.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی دولت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

 در شرایط ویژه و سخت علی‌القاعده دولت‌ها باید تحرک ویژه از خود نشان بدهند. چون در سایه تحرکات و فعالیت بیشتر و فوق‌العاده است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و در عرصه معضلات موجود گره‌گشایی کرد.دو عامل جلوی تحرک ویژه را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد مسوولان و مدیران تحرک فوق‌العاده داشته باشند.یکی از این عوامل، تعلقات است.

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

مقامات سیاسی آمریکا حرف از مکانیسم ماشه می‌زنند و می‌گویند تحریم تسلیحاتی ایران باید ادامه پیدا کند. این در حالی است که آمریکا رسما از برجام خارج شد و دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا دستور اجرایی در این زمینه صادر کرد و این سند در سایت کاخ سفید وجود دارد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر