jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۵۳۲۱ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۱

اگر از آیفون استفاده کرده باشید به احتمال زیاد با لنزهای اضافه‌ای که برای دوربین این گوشی طراحی شده آشنا هستید. این لنزهای بیرونی اضافه قدرت بزرگنمایی دوربین گوشی شما را افزایش می‌دهد،

چند لنز در یک قاب

به گزارش جام جم کلیک ، اما حمل همیشگی و جا انداختن این لنزها آن هم زمانی که بخواهید از چند لنز متفاوت استفاده کنید دردسرهای خودش را دارد. حال قاب آیفون iZZi Remix 6 با قرار دادن سه لنز در بدنه خود این امکان را می‌دهد که همزمان از سه لنز مایکرو10xو 12x و زوم دو برابر استفاده کنید.

برای استفاده از این لنزها فقط کافی است اهرم پشتی قاب را حول یک دایره چرخانده و لنز مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این قاب با قیمت 130 دلاری در رنگ‌های سیاه، بنفش، قرمز، آبی و نقره‌ای به بازار عرضه شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر