jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۸۲ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مردی که با ارسال پیام‌های عاشقانه به یک زن از طریق واتس‌آپ او را در آستانه جدایی از همسرش قرار داده بود، دستگیر شد.

سرهنگ محمدرضا فدا، فرمانده انتظامی شهرستان بم در این‌باره گفت: چند روز پیش زنی با حضور در پلیس فتا با طرح شکایتی عنوان کرد: مزاحمی با ارسال پیام‌های غیراخلاقی باعث شد همسرم به من شک کند و در یک‌قدمی طلاق قرار بگیریم. تحقیقات پلیس برای دستگیری مزاحم اینترنتی آغاز شد تا این‌که مردی که صاحب خط تلفنی مزاحم بود، شناسایی و به پلیس فتا فراخوانده شد. با تحقیق از وی معلوم شد او چنین سیمکارتی نداشته و نمی‌داند چه کسی به نام او سیمکارت خریده و مزاحم شاکی شده است. با مشخص شدن صحت گفته‌هایش، مزاحم اصلی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد. او در بازجویی پلیسی مدعی شد که شماره تلفن شاکی را ازطریق گروهی در واتس‌آپ به دست آورده و با خرید سیمکارت به نام فردی دیگر مزاحمت‌هایش را شروع کرده بود./جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر