jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۲۸۸ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

عوامل مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» که این روزها فاز سوم مجموعه را با حضور بازیگران جدید تصویربرداری می‌کنند، قصد دارند به فراخور فیلمنامه و شرایط جوی از برف مصنوعی استفاده کنند.

به گزارش مهر، گروه مجموعه تلویزیونی «سرزمین کهن» که از ابتدا تاکنون به دلایلی متعدد حاشیه‌ساز بود، بعد از توقف طولانی در تولید، فروردین 95 تصویربرداری را از سر گرفت و قرار است پس از ضبط سکانس‌های تهران، ادامه صحنه‌های فاز سوم در شهر شاهرود جلوی دوربین برود.

این سریال در فاز جدید میزبان بازیگرانی شده است که در بخش‌های قبلی کار حضور نداشتند. از آنجا که معمولا آثاری که مقطع بلندمدت زمانی را روایت می‌کنند در گریم سنین بالای بازیگران موفقیت چندانی ندارند، این بار «سرزمین کهن» بنا دارد از بازیگران جدید و مناسب با سن و سال کاراکترهای فاز یک و دو استفاده کند.

یکی دیگر از اتفاق‌های جالبی که بزودی قرار است در پشت‌صحنه این مجموعه تلویزیونی فراهم شود و جلوی دوربین رخ دهد، بارش برف مصنوعی است. این مجموعه در بخش‌هایی از کار برای تناسب با نوع روایت نیاز به فصل سرما دارد؛ اما این مهم در شرایط فعلی امکان پذیر نیست و طبیعتا از آنجا که زمان زیادی تا فصل برف و باران مانده، تصمیم بر این شد تا از برف مصنوعی استفاده شود. عوامل سریال تاریخی «سرزمین کهن» این روزها با شهرداری تهران در تعامل هستند تا پس از کسب تائیدات لازم بتوانند در منطقه یک و سه شهر تهران سکانس‌های باقی‌مانده را با استفاده از برف مصنوعی سروسامان بخشند و بعد از آن برای ادامه کار به لوکیشن‌ها و شهرهای دیگر بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر