jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۰۰۶ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در گفت‌وگوهای تلفنی جداگانه، آخرین تحولات مربوط به اوضاع سوریه بویژه ازسرگیری مذاکرات سوری ‌ـ ‌سوری در ژنو را با محمدجواد ظریف و جان کری، همتایان ایرانی و آمریکایی خود بررسی کرد.

به گزارش ایرنا، پایگاه وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: لاوروف و ظریف درباره مسائل خاورمیانه با محوریت اوضاع سوریه مذاکره کردند. بنا به این گزارش، در این مذاکره تلفنی که به ابتکار طرف روسی صورت گرفت، زمینه‌های تقویت آتش‌بس و برنامه کمک‌رسانی به مردم مناطق مختلف سوریه بررسی شد.در این گفت‌وگوی تلفنی همچنین روند حل و فصل سیاسی بحران سوریه با مشارکت دولت این کشور و گروه‌های سوری مورد مذاکره قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر