jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۶۶ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

لازم نیست درباره رابطه کدر وزیر ورزش با کارلوس کی‌روش توضیح دهیم. وزیر ورزش در مقاطع بسیاری تنفر خود را از سرمربی تیم ملی فوتبال نشان داده و حتی او را «لمپن خارجی» نامیده است. کی‌روش می‌داند تا زمانی که گودرزی وزیر ورزش باشد، او کوچک‌ترین بختی برای آرامش روی نیمکت تیم ملی ندارد.

با وجود گودرزی، ماجراهای دنباله‌دار وزارت و فدراسیون نیز همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند. با این شرایط ماندن کی‌روش مشکلی بر مشکلات او خواهد افزود. او ابتدایی‌ترین خواسته‌های یک مربی را مطرح کرده و حالا یک سال است که برای همین مسائل ابتدایی از جمله لباس مناسب، زمین مناسب و حریف تمرینی می‌جنگد و به نتیجه نمی‌رسد. دشمنان او هم که نشسته‌اند تا بردهای او را خفیف کنند.

وقتی امارات و قطر را در جام ملت‌ها شکست می‌دهد کاری عادی انجام داده؛ اما دشمنان او وقتی مقابل قطر می‌بازند و حذف می‌شوند، اجازه انتقاد را از منتقدان می‌گیرند. کی‌روش می‌داند تا زمانی که وزیر بر مسند کار باشد، فدراسیون نمی‌تواند کاری برای او و تیمش انجام دهد. حتی صبر کردن تا زمانی که مجلس جدید به وظیفه قانونی خود عمل کرده و گودرزی را از کار برکنار کند هم بیهوده است چون تا آن زمان چند امتیاز مرحله دوم مقدماتی جام‌جهانی از دست رفته است.

امید توفیقی

گروه ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر