jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۰۹ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پسر 17 ساله افغان که پس از قتل هموطنش قصد داشت جسدش را در پشت‌بام ساختمان پنهان کند، با هوشیاری زن همسایه ناکام ماند.

به گزارش جام‌جم، ساعت 18 عصر دوشنبه جنایتی هولناک به پلیس اعلام شد و تیم جنایی خود را به محل قتل در یک ساختمان نیمه‌کاره در خیابان انقلاب نرسیده به خیابان شریعتی تهران رساند. بررسی‌ها نشان داد، زنی که مقابل این ساختمان زندگی می‌کند، چند مرد را دیده که قصد داشتند جنازه‌ای را از پشت‌بام آویزان کنند. ماموران با ورود به ساختمان با پیکر غرق در خون مرد افغان به نام کریم 25 ساله رو به رو شدند. پنج کارگر افغان نیز که در اتاقک نگهبانی بودند، بازداشت شدند. تحقیقات مقدماتی نشان داد، پنج کارگر افغان با مقتول فامیل و هم‌روستایی بودند. افراد بازداشت شده منکر این جنایت بودند تا این‌که ساعاتی بعد یکی از آنها به نام نور آقا 17 ساله راز این جنایت را فاش کرد و گفت: مقتول پیش از این با ما کار می‌کرد. عصر روز حادثه نزد ما آمد. برادرم و دیگر کارگران در اتاقک نگهبانی خوابیده بودند. کریم سراغم آمد و با تهدید قصد داشت مرا به پشت بام منتقل و مورد آزار و اذیت قراردهد که با هم درگیر شدیم . وی اضافه کرد: برای فرار از دام شیطانی او، دسته‌کلنگی برداشته و ضربه‌ای به سرش زدم که فوت کرد. می‌خواستم جسد را پنهان کنم که زن همسایه متوجه ماجرا شده و راز جنایتم فاش شد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر