jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۳۳۶۰ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۰

منابع سوری از موفقیت نیروهای ارتش و نیروهای دفاع مردمی در ورود به شهرک زبدین در حومه دمشق پس از درگیری‌های شدید با تروریست‌های النصره و گروه‌های همپیمان آنها خبر دادند.

ارتش سوریه شهرک «زبدین» را آزاد کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، نیروهای ارتش سوریه با پشتیبانی نیروهای دفاع مردمی پس از درگیری‌های شدید با تروریست‌های جبهه النصره و گروه‌های همپیمان آنها، وارد شهرک زبدین در حومه دمشق شدند.

این در حالی است که منابع مخالف به هلاکت 300 تروریست در درگیری‌های درون‌گروهی تروریست‌های تکفیری در حومه دمشق اذعان کرده‌اند.

درگیری‌های خونین تکفیری‌ها با یکدیگر از 10 روز پیش میان گروه‌های تروریستی موسوم به جیش‌الاسلام، فیلق الرحمن و جیش الفسطاط در غوطه شرقی آغاز شده است و همچنان ادامه دارد و تلاش‌های عربستان، قطر و ترکیه برای آشتی تروریست‌ها با یکدیگر نتیجه‌ای نداشته است.

خبر دیگر این‌که ارتش سوریه تونلی را در شهرک بالا در غوطه شرقی کشف کرد که تروریست‌های تکفیری برای حمل و نقل و جابجایی از آن استفاده می‌کردند.

توپخانه ارتش و مقاومت هم ستونی از خودروهای گروه تروریستی داعش را در گذرگاه شمیسه تم المیل در تپه قاره در قلمون غربی هدف قرار داد که به هلاکت شماری از تروریست‌ها منجر شد.

در شمال سوریه هم جنگنده‌های ارتش، مواضع تروریست‌ها را در مناطق الحریب و الصلیبه حومه حلب بمباران کردند.

از سوی دیگر در حملات خمپاره‌ای تروریست‌های تکفیری به شهرک محاصره شده الفوعه در حومه شمالی ادلب، یک زن به شهادت رسید و کودک وی زخمی شد.

از لاذقیه هم خبر می‌رسد که نیروهای ارتش و دفاع مردمی، حملات تروریست‌های تکفیری به برخی مواضع در امتداد کنسبا را دفع کردند که در نتیجه آن خسارت‌ها و تلفات سنگین به آنها وارد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر