jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۹۰ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

برانکو هم مثل هواداران دوآتیشه پرسپولیس آن‌قدر بازی با راه‌آهن برایش مهم است که جواب هر پرسشی را به بعد از این بازی موکول کند. او می‌گوید انگیزه بزرگی برای آخرین بازی لیگ دارد!

سرمربی پرسپولیس که پس از برد ارزشمند و پرگل برابر گسترش فولاد دیروز تیمش را در تهران به خط کرد، در جمع خبرنگاران بار دیگر از اهمیت و ارزش کار شاگردانش در تبریز گفت اما با این حال همه فکر و ذکر پروفسور کروات دیدار با راه‌آهن است. دیداری در هفته پایانی لیگ که روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. برانکو در این خصوص می‌گوید: انگیزه بسیار بزرگی برای این بازی داریم، بر کسی پوشیده نیست که کار دشواری داریم. راه‌آهن هنوز برای ماندن در لیگ شانس دارد و این بازی مبهم خواهد بود، این تیم فصل گذشته هم برای ما مشکل درست کرد بنابراین با تمرکز کامل برای این بازی آماده می‌شویم.

او در مورد این‌که راه‌آهن برای بقا می‌جنگد و آیا می‌توانند مقابل آنها به پیروزی پر گل برسند، تصریح می‌کند: به دنبال کسب پیروزی هستیم و حق اشتباه نداریم. نیاز به کسب پیروزی داریم و مثل تمام مسابقات برای رسیدن به سه امتیاز به میدان می‌رویم. به همین دلیل برای تلاشمان احساس غرور می‌کنیم و کار راحتی نداریم. برانکو که از برطرف شدن آسیب‌دیدگی محسن بنگر و از ادامه مصدومیت مهرداد کفشگری و میلاد کمندانی ناخرسند است، پاسخ به هر پرسشی را به بعد از دیدار با راه‌آهن موکول می‌کند. او درباره توافق باشگاه با علیرضا بیرانوند می‌گوید: چند بار گفتم در پایان فصل به این مسائل فکر خواهیم کرد و در حال حاضر فهرست ورود و خروج نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر