jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۰۲۹۷۵ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۳:۲۷

سایت باشگاه استقلال در واکنش به اتفاقات رخ داده میان مهدی رحمتی و امیرقلعه‌نویی نوشت: دیدار روز یکشنبه استقلال باعث شد تا به قول کاپیتان رحمتی نقاب از چهره‌ی بسیاری استقلالی نماها برداشته شود.

حمله باشگاه استقلال به امیر قلعه نویی؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که درگیری مهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی یکی از تلخ‌ترین اتفاقات فوتبال ایران را در چند وقت اخیر رقم زد، سایت باشگاه استقلال در مطلبی به دفاع از دروازه‌بان تیمش پرداخت. سایت استقلال در این مطلب نوشته است: اگر می خواهید بدانید مهدی رحمتی و واکنش‌های منحصر به فرد او در استقلال در فصل جاری چگونه باعث رنجش خاطر دشمنان او شده است کافی است رسانه‌های مجازی و کاغذی را صبح دوشنبه اندکی مطالعه کنید تا شاهد عقده گشایی دشمنان استقلال و کاپیتانش باشید.

مهدی رحمتی که در فصل جاری با مهارهای شگفت انگیزش برابر نفت تهران و تراکتورسازی تبریز استقلال را به همراه دیگر بازیکنان آبی پوش راهی فینال جام حذفی کرده است، حالا تبدیل به سیبل منتقدان شده است و هر کسی که این روزها از استقلال و رحمتی کینه دارد، صبح دوشنبه را زمان خوبی برای عقده‌گشایی می‌داند.

سوالی که از منتقدان رحمتی باید پرسید این است که آیا اگر مهار شگفت انگیز رحمتی در لحظات پایانی دیدار با سایپا نبود، آیا استقلال مدعی جام قهرمانی لیگ بود که حالا او را متهم به از دست دادن جام قهرمانی می ‌کنید؟ آیا عملکرد دروازه‌بان استقلال در نزدیک به 30 بازی در فصل جاری را فراموش کرده‌اید یا منافعتان حکم می کند تا این چنین بی رحمانه وی را مورد انتقاد قرار دهید؟ آیا مهدی رحمتی که در نیمه نهایی جام حذفی با نزدیک به 10 سانتی متر عضله پاره نزدیک به بیست دقیقه از دروازه استقلال محافظت کرد تا استقلال همچنان مدعی کسب یک جام باشد، شایسته چنین کلماتی است؟

هواداران استقلال در تمام دقایق بازی روز یکشنبه استقلال جانانه از کاپیتان خود دفاع کردند و با صدا زدن نام او نشان دادند مانند برخی استقلالی نماهای ورشکسته نمک خوردن و نمک دان شکستن را بلد نیستند و مطمئنا همان فریادهای 80 هزار آبی دل آزادی برای کاپیتان استقلال پاداشی جاودانه بود."

در شرایطی سایت باشگاه استقلال این چنین به منتقدان رفتار اخیر رحمتی در مواجهه با استاد سابقش ایراد وارد کرده که بسیاری از منتقدان نه به عملکرد فنی کاپیتان استقلال، بلکه به خاطر رفتارش به او خرده گرفتند. هر چند که همین اشتباه غیر فنی رحمتی بنا به اظهارات معینی، عضو هیات مدیره استقلال و تعدادی دیگر از کارشناسان باعث به هم خوردن تمرکز این بازیکن و اشتباه‌های فنی او در بازی سرنوشت‌ساز برابر تراکتورسازی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر