jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۸۰ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران در حاشیه تمرین دیروز این شائبه را که مصدومیت‌های اخیر ملی‌پوشان به دلیل تمرینات پرفشار کادر فنی بوده است، تکذیب کرد. رائول لوزانو گفت: تیم از شرایط خوبی برخوردار است و همه بچه‌ها از سلامتی کامل برخوردارند و چند مصدومیت جزئی وجود دارد. در آخرین تمرین مجتبی میرزاجانپور یک گرفتگی جزئی داشت که خو‌شبختا‌نه چیز مهمی نیست و برطرف می‌شود. عادل غلامی و محمد موسوی نیز به تمرینات عادی تیم برگشته‌اند.

او درباره این که آیا تمرینات پرفشار باعث مصدومیت بازیکنان شده است یا خیر، توضیح داد: من توضیح دادم که کسی مصدوم نیست و غلامی و موسوی نیز به تمرینات باز گشته‌اند. غفور و میرزاجانپور نیز مصدومیتشان ربطی به تمرینات ندارد و اصلا چنین مشکلاتی مصدومیت نیست. غفور دندانش ‌درد میکند و میرزاجانپور نیز گرفتگی گردن دارد. اگر منظور این است که ما تمرینات سختی را انجام می‌دهیم بله درست است، ولی مصدومیتی از این بابت وجود ندارد.

سرمربی تیم ‌ملی والیبال در پاسخ به این پرسش که با توجه به ندیدن بازی‌های لیگ او چطور بازیکنانش را انتخاب کرده است، گفت: این تصور شماست که من بازیکنان را نمی‌شناسم چراکه من همه آنها را بخوبی می‌شناسم و بر اساس عملکردشان در لیگ و حتی در نظر گرفتن راندمان کارشان انتخاب شده‌اند.

او در ادامه صحبت‌های خود درباره نقاط ضعف و قوت بازیکنان نیز خاطر‌نشان کرد: تیم ما به لحاظ تیمی و در حمله، دریافت و دفاع روی توپ خوب کار می‌کند، ولی باید هماهنگی بین دفاع روی تور و توپ‌گیری‌مان را بهتر کنیم.

لوزانو درباره این که آیا تعداد بازی‌های تدارکاتی تیم ‌ملی والیبال کافی است یا خیر، گفت: بقیه تیم‌ها کمتر از ما بازی می‌کنند و اگر تعداد این بازی‌ها برای ما کافی نیست، برای آنها نیز کافی نیست. در حال‌ حاضر خیلی از تیم‌های اروپایی درگیر لیگشان هستند؛ چراکه لیگ‌هایشان هنوز به پایان نرسیده تا تمرینات خودشان را شروع کنند و بازی تدارکاتی انجام دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر