jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۶۶۵۲   ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۲۱:۰۷

گروهبان یکم محمد رضایی روز جمعه حین ماموریت بر اثر تصادف با یک دستگاه پراید در بزرگراه آیت الله سعیدی دچار مرگ مغزی شد و با رضایت خانواده اش اعضای بدن وی به بیماران نیازمند پیوند اهدا شد.

مامور پلیس وظیفه شناس زندگی بخشید

به گزارش جام جم آنلاین ، ساعت ۱۲:۱۵ جمعه ۲۷ فروردین عوامل گشت انتظامی کلانتری ۱۵۳شهرک ولیعصر حین گشت زنی در بزرگراه آیت الله سعیدی به یک دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش مظنون شده و جهت بررسی اولیه موتورسیکلت را متوقف کردند؛ در همین حین راکب که یکی از اراذل و اوباش محله ابوذر تهران بود پا به فرار گذاشت ولی ترک نشین آن دستگیر شد.

با فرار متهم، گروهبانیکم محمد رضایی با پای پیاده حدود یک کیلومتر به تعقیب این شرور متواری پرداخت تا اینکه پس از دقایقی تعقیب و گریز، یک دستگاه خودرو پراید که با سرعت زیاد در حال تردد بود با او برخورد کرده و متاسفانه این مامور وظیفه شناس به شدت زخمی شد.

به دنبال مجروحیت این مامور متعهد، پیکر غرق به خون وی بلافاصله به بیمارستان منتقل که در نهایت علی رغم تلاش تیم پزشکی متاسفانه این مامور فداکار شب شنبه بر اثر شدت جراحت وارده مرگ مغزی شد.

پس از اعلام مرگ مغزی، خانواده معزز این دلاور عرصه نظم و امنیت، رضایت دادند تا اعضای بدن وی به سایر بیماران نیازمند اهداء شود.

پیکر پاک و مطهر این مامور فداکار پلیس پایتخت صبح امروز از مقابل کلانتری ۱۵۳شهرک ولیعصر تشییع و در زادگاهش شهرستان رباط کریم به خاک سپرده شد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر