jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۹۶۴۸۳ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۲

نوشاد و نیما عالمیان تاریخ سازی کردند. آنها حالا نخستین برادران المپیکی هستند.

نوشاد و نیما؛ نخستین برادران المپیکی پینگ‌پنگ جهان

به گزارش جام جم ورزشی ، نوشاد عالمیان در ادامه گفت‌و‌گویی را با سایت فدراسیون جهانی تنیس روی میز انجام داد و در مورد پیروزی‌اش صحبت کرد.

نوشاد عالمیان درباره اهمیت مسابقاتش گفت: "همه بازی‌ها در این تورنمنت برایم مهم است. خوشحالم که این بازی را بردم. سبک بازی جیانگ تیانیی با حریف سابق من شرات کمال آچانتا متفاوت بود."

بر عکس همه بازیکنان هندی که در کار خود مهارت دارند، اما قدرت زیادی از خود نشان نمی‌دهند، یکی از نقاط قوت شرات کمال آچانتا قدرت اوست.

عالمیان درباره جیانگ تیانیی ، افزود: "بازیکنان آسیای شرقی سریع‌تر بازی می‌کنند و ضربات آنها قدرتمندتر است، اما من فکر می‌کنم که جیانگ تیانیی کمی آسیب دیده است و نمی‌تواند خوب حرکت کند. او در بهترین شرایط خود قرار ندارد."

در این بازی عالمیان خوب تمرکز کرد و وضعیت بدنی خوبی داشت و مشخص بود که تحت تاثیر شرایط قرار نگرفته است.

او در این باره گفت: "برای من المپیک مانند تمامی تورنمنت‌های دیگر است. من همیشه سعی می کنم که بهترین عملکردم را داشته باشم و هر کاری که از دستم بر می‌آید برای قهرمانی انجام دهم."

با راهیابی نوشاد و نیما عالمیان به بازی‌های المپیک این اولین باری خواهد بود که دو برادر در مسابقات المپیک پینگ‌پنگ با هم حضور دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر