jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۶۱۴۵   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۲

پیش بینی درباره نیمه نهایی بزرگ

فینال تمام مادریدی در لیگ قهرمانان اروپا

روز گذشته قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد.

فینال تمام مادریدی در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش جام جم ورزشی ، بر اساس قرعه کشی انجام شده رئال مادرید باید با منچسترسیتی مسابقه بدهد و بایرن مونیخ به مصاف اتلتیکومادرید برود.

بر اساس نظرسنجی انجام شده از سوی اسکای اسپورت این دو تیم مادریدی هستند که به فینال لیگ قهرمانان اروپا می رسند.

کاربران اروپایی به اعتقاد دارند برنده نهایی جدال رئال مادرید و منچسترسیتی تیم مادریدی خواهد بود و در مصاف بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید باز هم نماینده اسپانیا برنده می شود.

این دو همشهری مادریدی در سال 2014 نیز به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند که در آن جدال اتلتیکو در حالی که تا ثانیه های پایانی با یک گل پیش بود دروازه شان را با ضربه سرخیو راموس باز شده دیدند و در وقت های اضافه سه گل دیگر دریافت کردند تا به تلخی جام قهرمانی را از دست بدهند و از سویی دیگر رئال مادرید نیز برای دهمین بار قهرمان اروپا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر