jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۶۱۴۵ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۵۲

پیش بینی درباره نیمه نهایی بزرگ

فینال تمام مادریدی در لیگ قهرمانان اروپا

روز گذشته قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد.

فینال تمام مادریدی در لیگ قهرمانان اروپا

به گزارش جام جم ورزشی ، بر اساس قرعه کشی انجام شده رئال مادرید باید با منچسترسیتی مسابقه بدهد و بایرن مونیخ به مصاف اتلتیکومادرید برود.

بر اساس نظرسنجی انجام شده از سوی اسکای اسپورت این دو تیم مادریدی هستند که به فینال لیگ قهرمانان اروپا می رسند.

کاربران اروپایی به اعتقاد دارند برنده نهایی جدال رئال مادرید و منچسترسیتی تیم مادریدی خواهد بود و در مصاف بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید باز هم نماینده اسپانیا برنده می شود.

این دو همشهری مادریدی در سال 2014 نیز به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند که در آن جدال اتلتیکو در حالی که تا ثانیه های پایانی با یک گل پیش بود دروازه شان را با ضربه سرخیو راموس باز شده دیدند و در وقت های اضافه سه گل دیگر دریافت کردند تا به تلخی جام قهرمانی را از دست بدهند و از سویی دیگر رئال مادرید نیز برای دهمین بار قهرمان اروپا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر