jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۱۲۴   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام از ریزش شدید کوه در جاده ایلام ـ صالح‌آباد ـ مهران و بسته شدن بخش‌هایی از جاده در محدوده تونل راه کربلا خبر داد و از رانندگان خواست از مسیر جاده قدیمی ایلام ـ صالح‌آباد تردد کنند.

نورالله دلخواه اظهار کرد: بارش شدید باران که در بیشتر مناطق این استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد، در مناطق کوهستانی به ریزش کوه در بخش‌هایی از این جاده ارتباطی منجر شده است. وی افزود: این بارش‌ها در مسیر ایلام به صالح‌آباد در محدوده تونل راه کربلا باعث ریزش کوه و سنگ‌های ارتفاعات مسیر و ورود آن به جاده شد و بر همین اساس مسیر دسترسی ایلام به صالح‌آباد اکنون بسته شده است./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر