jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۱۰۰   ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

فیلم «دونده زمین» ساخته کمال تبریزی پس از شش سال، از اردیبهشت در گروه هنر و تجربه اکران می‌شود. تسنیم در این باره نوشت: این فیلم که محصول سال 1389 است، راجع به یک هنرپیشه مشهور ژاپنی است که نذر کرده در 60 سالگی دور دنیا را بدود. او پس از یک سال و اندی که آمریکا و اروپا را دویده در ترکیه متوجه می‌شود به سرطان لنفاوی مبتلاست.

او با اراده استوار به راه خود ادامه می‌دهد. دست‌اندرکاران فیلم دونده زمین، از او خواسته بودند در فیلم، نقش خودش را بازی کند و او نیز قبول کرد و فیلم به کارگردانی کمال تبریزی در سال 89 ساخته شد. در فیلم، امید بخشی بسیاری به همه انسان‌ها بخصوص بیماران سرطانی دیده می‌شود.

در این فیلم بازیگرانی چون سحر دولتشاهی، خسرو احمدی، ناهید مسلمی، حسین عابدینی و بازیگر ژاپنی ها«زاما کانپه» به ایفای نقش پرداخته‌اند. تهیه‌کنندگی این فیلم را علیرضا شجاع نوری، بازیگر شناخته شده سینما به عهده داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر