jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۴۹۸۰ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۸

درحالی پادشاه سعودی وارد پایتخت ترکیه شده است ، که مقامات سعودی برای جابجایی شاه و همراهانش درخواست ۵۰۰ خودروی مرسدس بنز لوکس کردند.

یک هتل و ۵۰۰ خودروی بنز در اختیار ملک سلمان قرار گرفت+عکس

به گزارش جام جم انلاین و به نقل از روزنامه القدس العربی، برنامه‌ریزی‌ها و تهیه مقدمات در یکی از بزرگترین هتل‌های شهر آنکارا برای استقبال از سلمان بن عبدالعزیز آل سعود شاه سعودی و هیئت همراهش به طور گسترده ادامه دارد.
غیر از پرونده‌های مهم سیاسی که ملک سلمان در سفر به ترکیه بررسی خواهد کرد، رسانه‌های متعدد ترکیه برخی جزئیات مقدمات جاری برای استقبال از شاه سعودی را فاش کردند. این رسانه‌ها اعلام کردند: یکی از هتل‌های پایتخت ترکیه به طور کامل اجاره شده است و این هتل درهای خود را به روی مسافران عادی بسته است و خدماتش را صرفا برای شاه و هیئت همراهش اختصاص داده است.

این رسانه‌ها افزودند: تیمی که کار تهیه مقدمات سفر شاه سعودی را برعهده دارد، زودتر به آنکارا آمد و با خود بسیاری از تجهیزات خاص ملک سلمان از جمله انواع غذاها و نوشیدنی‌های ویژه را به همراه آورده است.همزمان مدیریت هتل مجبور شده است که در بخش اقامت شاه سعودی در هتل تغییرات زیادی بدهد.

به گزارش تسنیم ،در چارچوب مقدمات، تیم تهیه‌کننده مقدمات جابجایی شاه سعودی خواهان در اختیار گرفتن نزدیک به ۵۰۰ خودروی مرسدس بنز لوکس شده است.
رسانه‌های ترکیه نوشتند: مراجع ذی‌ربط در ترکیه برای تامین این حجم خودرو دست به دامن شهرهای استانبول و آنتالیا شده‌اند، زیرا در خود شهر آنکارا این تعداد خودرو از این مدل وجود نداشته است.
بر اساس این گزارش، پارکینگ اختصاصی خودروهای هتل گنجایش این تعداد خودرو را ندارد و تصاویر منتشر شده در سایت‌های اینترنتی شمار زیادی از خودروهای لوکس به صف کشیده شده در خیابان‌های اطراف هتل را در انتظار ورود پادشاه سعودی و هیئت همراهش نشان می‌دهد.

ملک سلمان در کنفرانس سازمان همکاری اسلامی در روزهای ۱۴ و ۱۵ ماه جاری میلادی در شهر استانبول ترکیه شرکت خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر