jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۶۳ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای مسابقات انتخابی المپیک که از 8 خرداد به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود، آماده می‌کند، روز دوشنبه 20 اردیبهشت راهی پاریس می‌شود تا در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف فرانسه برود.

اردوی تیم ملی والیبال از 8 فروردین با حضور 32 بازیکن آغاز شده و روز دوشنبه 20 اردیبهشت تیم ایران با 16 بازیکن عازم فرانسه می‌شود. ملی‌پوشان کشورمان ساعت 7 و 30 دقیقه صبح 20 اردیبهشت از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) تهران را ترک می‌کنند و ساعت 11 و 15 دقیقه به وقت محلی به پاریس خواهند رسید.

تیم ملی والیبال ایران در مدت هفت روز اقامت خود در فرانسه ضمن ادامه تمرینات آماده‌سازی در دو شهر توئکواین و هارنس دو دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی والیبال فرانسه قهرمان لیگ جهانی 2015 خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر