jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۵۱۰ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد مالباخته چند ساعت پس از به سرقت رفتن اموالش، یکی از سارقان را شناسایی کرد و او را در جریان تعقیب و گریز به دام انداخت.

به گزارش جام‌جم، روز شنبه مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تهران تماس گرفت و از سرقت کیف و گوشی تلفن همراهش در یکی از محله‌های جنوبی تهران خبرداد . ماموران با حضور در محل سرقت به تحقیق از مالباخته پرداختند که وی در اظهاراتش گفت: در مسیر خانه بودم که دو پسر جوان که سرنشینان موتورسیکلتی بودند و یکی از آنها قمه‌ای به دست داشت، به من نزدیک شده و قمه را به سمتم گرفتندو مرا به کناری پرت کردند. آنها گوشی تلفن همراه و کیفم را که حاوی 150 هزار تومان پول، چکی به ارزش پنج میلیون تومان، دو کارت بانکی، مدارک اداری و سند تلفن همراهم بود، دزدیده و متواری شدند. به کمک موتورسواری آن دو را تعقیب کردم که در شلوغی شهر ناپدید شدند.

بعد از ظهر همان روز مالباخته با پلیس تماس گرفت و از دستگیری یکی از سارقان خبرداد .

در این مرحله مالباخته و شاکی پرونده دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه34 تهران منتقل شدند. ابتدا شاکی به بازپرس غریب احمد زاده گفت: مرد جوان و همدستش با قمه به من حمله کردند و گوشی و کیفم را دزدیدند. بعد از ظهر روز سرقت سارق را در خیابان دیدم و او را پس از تعقیب و گریز با کمک مردم دستگیر کردم.

وی اضافه کرد: من از پول‌ها و اموال سرقتی به شرط این که گوشی سرقتی ام را پس بدهند، گذشت می‌کنم. زیرا تصاویر اعضای خانواده ام در آن گوشی ثبت بود.

در ادامه متهم جوان بازجویی و منکر سرقت اموال شاکی شد. او مدعی بود که شاکی وی را با جوان دیگری اشتباه گرفته است. تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر