jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۷۹۰   ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سه برادر که از متهمان سابقه‌دار هستند، پس از دستگیری به دستبرد به خانه و کارگاه‌ها اعتراف کردند.

سرهنگ عبدالعلی روانبخش، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در این باره گفت: رسیدگی به این پرونده چندی پیش با شکایت صاحب یک کارگاه مصالح ساختمانی در بخش انتظامی شهداد کرمان در دستور کارماموران کلانتری 33 این بخش قرار گرفت. ماموران تحقیق در این زمینه را آغاز کردند که مشخص شد سارقان شبانه با ورود به آنجا بخشی از مصالح ساختمانی این کارگاه را به سرقت برده‌اند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی و آغاز تحقیقات پلیسی بود که افراد دیگری نیز با حضور در کلانتری شکایت‌هایی را مطرح کردندکه نشان می‌داد اموال موجود در خانه‌شان و نیز ابزارهای کشاورزی موجود در باغشان به سرقت رفته است.

وی اضافه کرد: ماموران که احتمال می‌دادند سرقت‌ها را اعضای یک باند انجام داده باشند، به تحقیق در این زمینه ادامه دادند تا این که مشخص شد یک متهم سابقه‌دار در این سرقت‌ها نقش دارد. او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد. متهم با انتقال به کلانتری به همدستی با دو برادرش در سرقت از خانه، باغ و کارگاه مصالح ساختمانی اعتراف کرد. در ادامه تحقیقات همدستانش هم دستگیر شده و به جرمشان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان اموال سرقتی کشف و به مالباختگان تحویل داده شد. تحقیقات از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر