jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۹۰ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سه برادر که از متهمان سابقه‌دار هستند، پس از دستگیری به دستبرد به خانه و کارگاه‌ها اعتراف کردند.

سرهنگ عبدالعلی روانبخش، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در این باره گفت: رسیدگی به این پرونده چندی پیش با شکایت صاحب یک کارگاه مصالح ساختمانی در بخش انتظامی شهداد کرمان در دستور کارماموران کلانتری 33 این بخش قرار گرفت. ماموران تحقیق در این زمینه را آغاز کردند که مشخص شد سارقان شبانه با ورود به آنجا بخشی از مصالح ساختمانی این کارگاه را به سرقت برده‌اند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی و آغاز تحقیقات پلیسی بود که افراد دیگری نیز با حضور در کلانتری شکایت‌هایی را مطرح کردندکه نشان می‌داد اموال موجود در خانه‌شان و نیز ابزارهای کشاورزی موجود در باغشان به سرقت رفته است.

وی اضافه کرد: ماموران که احتمال می‌دادند سرقت‌ها را اعضای یک باند انجام داده باشند، به تحقیق در این زمینه ادامه دادند تا این که مشخص شد یک متهم سابقه‌دار در این سرقت‌ها نقش دارد. او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد. متهم با انتقال به کلانتری به همدستی با دو برادرش در سرقت از خانه، باغ و کارگاه مصالح ساختمانی اعتراف کرد. در ادامه تحقیقات همدستانش هم دستگیر شده و به جرمشان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان اموال سرقتی کشف و به مالباختگان تحویل داده شد. تحقیقات از آنها برای مشخص شدن دیگر جرایمشان ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر