jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۰۸۶۰   ۰۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۰

علی دایی روزهای خوبی را در کنار همسر و فرزندش در آمریکا سپری می کند.

استقبال ایرانی های آمریکا از علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی ، علی دایی سرمربی تیم صبا برای تعطیلات عید نوروز راهی آمریکا شده است. دایی که هر سال چند بار به ینگه دنیا می رود در این سفر خود به شهرهای لس آنجلس ، تگزاس و نیویورک سفر کرده و در هر سه شهر با استقبال ایرانی های ساکن آنجا روبرو شده است. چند سایت ورزشی آمریکایی نیز حضور آقای گل جهان در آمریکا را نیز پوشش خبری داده اند. علی دایی این روزها با همسر و دختر کوچک خود حضوری پررنگ در میان ایرانی های ساکن آمریکا به خصوص لس آنجلس دارد.

علی دایی احتمالا هشتم فروردین به ایران بازمی گردد و در روزهای غیبت او در تمرینات صبا سایر اعضای کادر فنی صبا تیم را تمرین می دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر