jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۸۹۰۵۳۷   ۰۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۲۴

نماینده ایران در مسابقات ۲۰ کیلومتر پیاده‌روی قهرمانی آسیا که در ژاپن برگزار شد توانست سهمیه المپیک را کسب کند تا جمع دوندگان ایرانی حاضر در المپیک ریو را به عدد ۶ برساند.

عیدی به خانواده دوومیدانی / زورآوند ششمین سهمیه المپیک را کسب کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون دوومیدانی، حمیدرضا زورآوند، ملی پوش همدانی کشورمان، در مسابقه ۲۰ کیلومتر پیاده روی قهرمانی آسیا که در صبح امروز یکشنبه اول فروردین ۹۵ در شهر «نومی» ژاپن برگزار شد، موفق شد با ثبت حدنصاب تعین شده، سهمیه حضور در رقابت های المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب کند.

در این مسابقه، ابراهیم رحیمیان دیگر ملی‌پوش کشورمان نیز حضور داشت که موفق به کسب سهمیه المپیک نشد.

این دو ملی‌پوش به همراه محمدمهدی محمدی، مربی همدانی کشورمان در این مسابقه شرکت کردند.

به این ترتیب تعداد سهمیه های کسب شده توسط ملی پوشان کشورمان به ۶ رسید.

احسان حدادی در پرتاب دیسک، لیلا رجبی در پرتاب وزنه، رضا قاسمی و حسن تفتیان در ۱۰۰ متر، محمدجعفر مرادی در ماراتن و حمیدرضا زورآوند در پیاده روی، تاکنون موفق به کسب سهمیه حضور در رقابت های المپیک ریو شده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها