jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۰۴۵۷   ۲۸ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۰

فرمانده نیروی دریایی سپاه خبر داد

ساخت نماد دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در سال‌های آینده نمادی از دستگیری ملوانان آمریکایی در یادمان‌های دریایی راهیان نور برای بازدید زائران ساخته می‌شود.

ساخت نماد دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از واحد اطلاع‌رسانی راهیان نور، سردار علی فدوی با اشاره به ساخت نمادی از دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس برای بازدید کاروان‌های راهیان نور دریایی گفت: تصاویر و عکس‌هایی از این اتفاق بزرگ در رسانه‌ها وجود دارد.

وی با بیان اینکه راهیان نور دریایی هر ساله در استان‌های هرمزگان و بوشهر برگزار می‌شود، افزود: زائران کاروان‌های راهیان نور در حال حاضر از یادمان‌های دریایی خارک و تنگه هرمز که رزمندگان زیادی در این منطقه جنگیدند و شهید شدند بازدید می‌کنند.

راهیان نور دریایی همانند راهیان نور زمینی توسعه نیافته است و توسعه راهیان نور دریایی نیازمند شناور و دیگر امکانات است و ما به دنبال گسترش حضور کاروان‌های راهیان نور در یادمان‌ها هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر