jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۰۳۵۱ ۰۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۹:۰۰

سومین قسمت مجموعه فیلم کمدی درام «خاطرات شاهزاده خانم» وارد مرحله تولید می شود.کمپانی والت دیزنی تهیه کننده این فیلم است.

«خاطرات شاهزاده خانم» دوباره ورق می خورد

به گزارش جام جم آنلاین ، «آن هاتاوی» بازیگر 33 ساله دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم، در قسمت تازه هم نقش اصلی را بازی خواهد کرد.

گری مارشال که دو قسمت اول و دوم این کمدی رومانتیک را در سال های 2001 و 2004 کارگردانی کرد، وظیفه کارگردانی سومین قسمت آن را هم به عهده دارد.

وی می گوید علت به درازا کشیده شدن زمان تولید فیلم، نداشتن یک فیلمنامه خوب و قوی بوده است. از قرار معلوم، کمپانی والت دیزنی حالا توانسته چنین فیلم نامه ای را پیدا کند.

به گفته مارشال:«چند روز قبل با هاتاوی صحبت کردم. او هم خوشحال است که قسمت تازه ای از این فیلم ساخته می شود و دوباره در نقش شاهزاده خانم داستان بازی می کند.»

البته این بازیگر بزودی مادر می شود و گروه سازنده «خاطرات شاهزاده خانم» باید صبر کنند، تا وی بتواند سروسامانی به زندگی خانوادگی خود بدهد.

هاتاوی در داستان این مجموعه فیلم، در نقش یک جوان معمولی ظاهر شد که متوجه می شود یک شاهزاده خانم است. به دنبال این مسئله، او با ماجراهای مختلفی روبرو می شود.

جولی اندروز بازیگر کلاسیک سینما، در این فیلم نقش مقابل هاتاوی را بازی کرد. او در قالب کاراکتر مادربزرگ هاتاوی ظاهر شد، که حقیقت امر را درباره نوه خود کشف می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر