jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۰۱۱۶ ۲۶ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۸:۳۰

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری اعضای باندی که به سرقت مسلحانه از خودروی حامل 10میلیارد ریال وجه نقد در شهرستان پردیس کرده بودند، خبرداد و گفت: این عملیات با اقدام های گسترده اطلاعاتی در کمتر از 24ساعت انجام گرفت.

انهدام باند سرقت مسلحانه 10میلیاردی در تهران

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ عبدالرضا ناظری گفت: ساعت 14 و 53 دقیقه ظهر روز 24 اسفند ماه، چهار نفر از اعضای یک باند سارقان مسلح هنگامی که خودرو کاپرا حامل مبلغ 10میلیارد ریال وجه نقد(حقوق کارگران یکی از شرکت ها) در مسیر شرکت در حرکت بود با ایجاد تصادف ساختگی و رعب و وحشت، مبادرت به سرقت خودرو حمل پول به مبلغ 10 میلیارد ریال می کنند.

وی تصریح کرد: پس از دریافت این خبر از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110با تشکیل تیم های ویژه اطلاعاتی و عملیاتی، اقدامات شناسایی سارقان در دستور کار قرار گرفت.پس از شناسایی هویت سارقان با هماهنگی دستگاه قضایی و امنیتی، محل اختفای مجرمان در شهرستان های استان تهران شناسایی شد.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: در یک عملیات غافلگیرانه توسط ماموران اطلاعات، آگاهی و انتظامی این استان، سارقان مذکور دستگیر و وجوه نقد مسروقه کشف شد.

سرهنگ ناظری با اشاره به اینکه در این عملیات هوشمندانه تاکنون سه نفر از اعضای اصلی باند و سه نفر از رابطان آنها دستگیر شدند، افزود: خودرو حمل پول مسروقه و یک دستگاه خودرو سواری پژو و چند دستگاه گوشی تلفن همراه از سارقان کشف شد.

این مقام انتظامی از ادامه تحقیقات تکمیلی در این پرونده خبر داد و تصریح کرد: با توجه به ادامه بازجویی ها از متهمان دستگیر شده، اخبار تکمیلی متعاقباً به شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر