jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۸۸۴۱۴ ۱۹ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

با تشکیل ستاد مدیریت بحران ویژه بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، مسائل مربوط به ایمنی و بهداشت این نمایشگاه که اردیبهشت سال آینده برای نخستین بار در مجموعه شهر آفتاب برگزار می شود، تامین می گردد.

تامین ایمنی نمایشگاه کتاب با تشکیل ستاد مدیریت بحران

به گزارش جام جم آنلاین ، ارتقای سطح ایمنی، ایجاد وحدت رویه در زمینه فراهم ساختن ظرفیت های آمادگی در برابر حوادث احتمالی، افزایش ضریب ایمنی بازدیدکنندگان ، غرفه داران و کارکنان و به حداقل رساندن خسارات جانی و مالی بخشی از اهداف تعیین شده برای ستاد مدیریت بحران ویژه نمایشگاه کتاب تهران است.

بنابراین گزارش، پیش بینی و تجهیز مجموعه مدیریت بحران در نزدیکی سایر امکان مدیریتی و راه اندازی اتاق فرماندهی در این قسمت، پیش بینی تجهیزات اطلاع رسانی و هشدار در بخش های مختلف مجموعه، پیش بینی و استقرار سیستم مانیتورینگ و فراهم ساختن امکان بهره برداری از اطلاعات، تهیه نقشه تخلیه امن اضطراری، نصب علائم هشداردهنده از جمله تابلوهای خروج اضطراری و نصب کپسول های آتش نشانی، پیش بینی و استقرار ایستگاه هواشناسی، پیش بینی و احداث پد بالگرد و استقرار واحدهای عملیاتی سازمان های امدادی و خدماتی بخشی از برنامه های پیش بینی شده اجرایی در قالب فعالیت این ستاد است.

این ستاد از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و با همکاری نیروی انتظامی، نمایندگان ستاد اجرایی نمایشگاه، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، جمعیت هلال احمر استان تهران، مرکز اورژانس، معاونت حمل و نقل و ترافیک، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تهران، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، شرکت آب و فاضلاب استان تهران و ستاد مدیریت بحران منطقه 19 از چندی پیش فعالیت خود را با برگزاری جلسات اعضای ستاد و پی گیری مصوبات آغاز کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر