jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۸۷۳۶۶   ۱۶ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۴

گروه تروریستی داعش زنان ربوده شده «ایزدی» از سوریه و عراق را برای بردگی به کشور های افغانستان، پاکستان و لیبی می فروشد.

داعش زنان ایزدی را در کدام کشورها می ‌فروشد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از «اسپوتنیک»، گروه تروریستی داعش تعداد زیادی از زنان ربوده شده ایزدی در سوریه و عراق را برای فروش به کشورهای مختلف به ویژه پاکستان، افغانستان و لیبی قاچاق می‌کند.

گفته می شود که این گروه به دنبال گسترش تجارت قاچاق زنان است.

یکی از زنان آزاد شده از چنگ داعش گفت: جنگجویان داعش تعداد زیادی از زنان ربوده شده را به کشورهای دیگر به ویژه پاکستان، افغانستان و لیبی قاچاق می‌کند.

این در حالی است که تاکنون مشخص نشده است که داعش این زنان را چگونه به کشورهای خارج منتقل می‌کند.

«میهیما حلیل» شهردار «سنجار» عراق در این خصوص گفت: احتمال دارد که داعش علاوه بر مسیرهای آبی، از راههای زمینی نیز برای چنین کاری استفاده کند.

به گفته مقامات کرد، تاکنون ۶۲۵۵ زن ایزدی ربوده شده‌اند که در مجموع ۳۸۷۸ نفر از جمله نزدیک به ۱۸۰۰ زن و کودک در حال حاضر اسیر این گروه تروریستی هستند.

افزون بر این «آسوشیتدپرس» روز گذشته در گزارشی اعلام کرد: گروه تروریستی داعش در پاکستان و افغانستان با نام «خراسان» برای استخدام نیرو به دنبال طبقه با سواد و متخصص در پاکستان است.

هم چنین این گروه تروریستی در پاکستان در حال استخدام دانشجویان، پزشکان، وکلا، روزنامه نگاران، بازرگانان است و از زنان نیز برای جمع آوری کمک مالی استفاده می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر