jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۸۶۲۹۳   ۱۲ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۸

سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران گفت: از جایی که قبلا هشدار داده بودیم ضربه خوردیم.

استیماچ: از جایی که هشدار داده بودم، ضربه خوردیم

به گزارش جام جم ورزشی ، ایگور استیماچ پس از دیدار با النصر در نشست خبری گفت: ابتدا به تیم النصر و هواداران این باشگاه تبریک می گویم. النصر در این دیدار بازی خوبی ارائه کرد و فکر می کنم این بهترین نمایش آنها تا این جای رقابت های امسال بوده است.

وی ادامه داد: هشدار داده بودیم که بازیکنان با کیفیت این تیم به ویژه خارجی های النصر چنانچه فرصتی پیدا کنند و به آنها کمی فضا بدهیم به بهترین شکل از آن استفاده می کنند و متاسفانه این موقعیت ها برایشان فراهم شد و توانستند به گل دست پیدا کنند.

استیماچ همچنین اظهار داشت: آنها بهتر از ما و درگیرانه تر بازی کردند. بعد از گل اولی که دریافت کردیم ریسک بیشتری انجام دادیم و حملات زیادی را بر روی دروازه النصر طراحی کردیم اما در نهایت گل دوم را هم دریافت کردیم.

سرمربی سپاهان در پایان گفت: امیدوارم ادامه دیدارهایمان در لیگ قهرمانان را بتوانیم با موفقیت پشت سر بگذاریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر