نوانما آنلاین کد خبر: ۸۸۲۹۴۹   ۰۱ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۳:۰۰

در این اسلاید شو بیننده شاهد تصاویری از هواپیمای فوق لوکس و گرانقیمت دونالد ترامپ میلیاردر آمریکایی و نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری این کشور خواهد بود.

هواپیمای فوق لوکس دونالد ترامپ

دونالد ترامپ میلیاردر و نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی این روزها در ایالت‌های مختلف به دنبال جذب آرای مردم این کشور است که همه جا با هواپیمای فوق لوکس و گرانقیمت خود سفر می‌کند.

دونالد ترامپ جت شخصی خود را در سال 2011 به قیمت 100 میلیون دلار خرید تا یکی از ده هواپیمای شخصی فوق لوکس را داشته باشد. ترامپ این جت شخصی را از یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت به نام "پل آلن" خریداری کرد و در همان زمان طراحی داخلی آن را با سلیقه خود تغییر داد و امکانات آن را در حد یک جت فوق لوکس بالا برد.

این بوئینگ، گنجایش 23 مسافر را دارد به طوری که تمامی آنها از اتاق خوابی کوچک اما لوکس می توانند استفاده کنند. همچنین این هواپیما که تا به حال 42 هزار ساعت پرواز موفق داشته، یک سالن ناهارخوری، یک اتاق کنفرانس، مبلمانی از جنس چرم طبیعی با کمربندهایی که سگکشان از روکش طلا است و لوسترهای کریستالی دارد.

سینمایی با 18 بلندگو و سیستم صدای دالبی که امکان دسترسی به بیش از یک هزار فیلم را فراهم می‌کند مکانی است که ترامپ و میهمانانش را طی یک سفر طولانی سرگرم می‌کند. رنگ‌هایی که در دکوراسیون این جت، استفاده شده است طوری است که با کریستال‌ها و روکش های طلا و همچنین چوب های گردو ، نمایی با شکوه و بی نظیر را به این جت داده است.

روی بدنه این هواپیما نیز نام ترامپ به طول 9 متر و با استفاده از طلای 18 عیار نوشته شده است تا در آسمان هم به وضوح دیده شود. اسلاید شو زیر نماهایی از داخل این جت فوق لوکس است که مشاهده می‌کنید.

-

منبع: فرادید

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: