jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۷۷۷۴۱   ۱۱ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۳

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی:

پرونده حریق خیابان جمهوری باز است

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ماجرای حریق 29 دی ماه سال 92 در خیابان جمهوری که منجر به جان باختن دو زن در این حادثه شد، گفت: دیه این دو نفر را به حساب دادگستری واریز کرده‌ایم، ولی هنوز پرونده باز است و مقصر حادثه مشخص نشده است.

پرونده حریق خیابان جمهوری باز است

به گزارش جام جم آنلاین، سعید شریف زادگان از برگزاری اولین همایش آتش نشانی و ایمنی شهری، در روزهای 14و 15 بهمن ماه در شهر تهران خبر داد و افزود: در این همایش چندین پنل تخصصی به اجرا گذاشته می‌شود که یکی از این پنل‌ها مربوط به اطفای حریق در خیابان جمهوری اسلامی است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی توضیح داد: حریق خیابان جمهوری حادثه ای بود که کام همه را تلخ کرد.با این حال دستاوردهایی از این حادثه به دست آمد و تجربیاتی کسب شد که می تواند از تکرار موارد مشابه جلوگیری کند.

شریف‌زادگان با اشاره به اینکه در حوادث این چنینی نباید فقط یک سازمان را مقصر دانست گفت: عوامل متعددی در این حادثه دست به دست هم داد و حالا باید به فکر چاره باشیم تا حوادث مشابه تکرار نشود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی در پایان تاکید کرد: دیه آن دو زن جان باخته در حادثه حریق خیابان جمهوری ، مدتی پیش به حساب دادگستری واریز شده اما پرونده این حادثه هنوز باز است و مقصر حادثه مشخص نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها