jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۷۴۵۵۰   ۳۰ دی ۱۳۹۴  |  ۱۳:۲۶

شب گذشته (سه‌شنبه 29 دی) گروه پالت به بهانه بازنشر آلبوم آقای بنفش در مجتمع پالادیوم با اجرای قطعه «یه شب مهتاب» یاد فرهاد را در سالروز تولدش زنده نگاه داشت و با مخاطبانش دیدار کرد.

پالت به یاد فرهاد‌ «یه شب مهتاب» خواند

به گزارش جام جم نوا؛ در شبی که پالتی‌ها به بهانه‌ی بازنشر آلبوم آقای بنفش در سالروز تولد فرهاد مهراد با طرفدارانشان دیدار می‌کردند؛ ویدیویی از موسیقی ماهی و گربه، تور شهرستان‌ها و اجرا در این شهرها، تورهای خارج از ایران، آشنایی با خواننده آلمانی زبان (گیزبرت)، رونمایی آلبوم شهر من بخند در عمارت مسعودیه و ٩ شب اجرا در تالار وحدت پخش شد.

اعضای پالت با پخش تصاویری از گروه در کشور برزیل اعلام کردند که همزمان با جام جهانی بعدی فیلم کامل حضور پالت در این کشور منتشر می‌شود. پالتی‌ها همچنین ویدیوی قطعه از سرزمین‌های شرقی‌را برای اولین بار پخش کردند و به مخاطبان خود نوید انتشار آلبوم تصویری گروه تا پایان سال را دادند.

در انتهای این مراسم امید نعمتی (خواننده پالت) با یادی از فرهاد و تاثیری که بر گروه پالت داشته، به مناسبت سالروز تولد این خواننده با خواندن قطعه «یه شب مهتاب» مراسم را به او تقدیم کرد. این مراسم با جشن امضا و عکس یادگاری گرفتن به همراه طرفداران به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر