jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۳۹۹۳   ۲۹ دی ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی گفت: در اجرای مصوبات ستاد احیای دریاچه ارومیه، آب سد بوکان برای دومین بار در سال جاری به سمت این دریاچه رهاسازی شد.

کیومرث دانشجو افزود: رهاسازی آب با دبی 70 مترمکعب از روز گذشته آغاز شده است و تا 10 روز دیگر ادامه خواهد داشت. وی اظهار کرد: با رهاسازی این میزان آب، مناطق پایین دست این سدها تحت تاثیر قرار می‌گیرد و ضروری است مردم در زمان رهاسازی آب و پس از آن، از نزدیک شدن به حریم و بستر رودخانه‌ها و برداشت غیرمجاز خودداری کنند./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر