jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۷۳۹۷۷ ۲۹ دی ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سفارت آمریکا در بغداد ربوده شدن چند تبعه آمریکایی را در عراق مورد تائید قرار داد. اسکات بولز، سخنگوی سفارت آمریکا ضمن تائید این مطلب از همکاری با مقامات عراقی برای پیداکردن ربوده‌شدگان خبر داد.

سه آمریکایی همراه مترجم عراقی خود، سه روز پیش در بخش جنوبی بغداد در مسیر عزیمت به فرودگاه بین‌المللی ربوده شده‌اند. جان کربی، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به دلیل ملاحظات امنیتی از افشای جزئیات بیشتر در این زمینه خودداری و به این مطلب بسنده کرد که تامین امنیت و ایمنی اتباع آمریکایی در خارج از کشور، مهم‌ترین اولویت دولت واشنگتن است. تاکنون هیچ‌ گروهی مسئولیت ربوده شدن آمریکایی‌های مفقودشده در عراق را به‌عهده نگرفته است./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر