jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۷۳۴۲۵   ۲۷ دی ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۳

موضوع "بها دادن" چیزی است که در ورزش همیشه بر روی آن تاکید شده و در هر شرایطی مورد اهمیت قرار می گیرد.

بها دادن به ستاره های کاغذی ممنوع

به گزارش جام جم ورزشی ، توجه به استعدادهای یک ورزشکار به او انگیزه ای مضاعف می بخشد و مقدمات پیشرفت بیشترش را فراهم می کند. بسیاری از ورزشکاران از این موضوع گلایه می کنند که چرا به آنها بها داده نمی شود و ادعای بسیار بر حقی هم به شمار می رود اما گاهی اوقات این "بها دادن" نتیجه ای معکوس دارد و باعث می شود تا نتایج ناپسندی را شاهد باشیم.

ورزشکاری که در تمام طول دوران فوتبالی خود حاشیه سازی کرده و با این حاشیه هایش تا مدت ها تصویری مخدوش از فوتبال ایران ساخته بود حالا به دلیل روی آوردن به خوانندگی در کانون توجه قرار می گیرد. این بها دادن به وی همان دنده معکوس است. این نوع توجه به ورزشکارانی که هرگز ظرفیت لازم در برابر شهرت و ثروت را نداشته اند آنها را بیشتر به کانون حاشیه می برد و باعث می شود تا رفتارهای ناپسند و حاشیه های متعدد گذشته تکرار شود.

چه اهمیتی دارد که یکی از حاشیه سازترین فوتبالیست های چند سال اخیر می خواهد برگردد و تا چهل سالگی بازی کند؟ چه اهمیتی دارد بازیکن جنجالی سال های اخیر فوتبال ایران آرزو دارد کنسرت بزرگی ترتیب بدهد؟ چه اهمیتی دارد آنها اکنون چه می کنند؟ مهم استعدادهای جوانی هستند که در سایه جنجال سازی و تلاش این بازیکنان تاریخ مصرف گذشته برای قرار گرفتن در کانون توجه هرگز دیده نمی شوند. بها دادن به ستاره های کاغذی همچنان ادامه دارد و آنها نیز بدون اینکه حتی ذره ای بابت آنچه که در گذشته انجام داده اند متاسف باشند به نقش ناکارآمد خود در فوتبال ایران ادامه می دهند...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها