Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۷۱۷۴۸ ۲۱ دی ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۶

مدیر تیم والیبال برلین در دیدار با دبیرکل فدراسیون والیبال ایران پیشنهاد میزبانی از تیم ملی ایران در اردوی آماده سازی داد.

پیشنهاد برلینی ها به تیم ملی والیبال ایران

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون والیبال ، محمود افشاردوست در ادامه ماموریت خود در آلمان که با هدف ارزیابی تیم های اروپایی و هماهنگی برای دیدارهای تدارکاتی و دوستانه تیم ملی والیبال ایران است، نشستی با مدیر ایرانی تیم والیبال برلین داشت.

دبیرکل فدراسیون والیبال درباره این نشست، گفت: این جلسه به درخواست کاوه نیرومند مدیر تیم والیبال برلین برگزار شد و در آن راهکارهای همکاری با تیم ایران از سوی این باشگاه مطرح شد.

افشاردوست تصریح کرد: باشگاه برلین آماده میزبانی تیم ملی والیبال ایران در اردوی آمادگی قبل از بازی های انتخابی المپیک در ژاپن را دارد و قرار است در صورت تایید این برنامه از سوی فدراسیون والیبال ایران دو دیدار تدارکاتی نیز با تیم ملی والیبال آلمان در این اردو برگزار شود.

وی با بیان اینکه کلیه هزینه های تیم ایران بر عهده باشگاه برلین خواهد بود، گفت: در صورتی که این برنامه نهایی شود، می توانیم چند دیدار تدارکاتی با دیگر تیم های مطرح اروپا هماهنگ کنیم به گونه ای که از برلین برای برگزاری دیدار تدارکاتی به آن کشورها برویم و دوباره برای ادامه اردو به این شهر برگردیم.

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: این پیشنهاد باشگاه آلمانی را با لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران که در برلین حضور دارد، مطرح کردم و وی نیز با استقبال گفت اگر قبل از اعزام به کره جنوبی و ژاپن این اردو برگزار شود، بسیار مفید خواهد بود.

افشاردوست تصمیم گیری در این مورد را به انجام هماهنگی های قطعی با دیگر حریفان تدارکاتی اروپایی دانست و گفت: هنوز نمی توانیم جواب مثبت به باشگاه برلین بدهیم زیرا باید ابتدا همه برنامه های تیم ملی قطعی شود و بعد پاسخ داد.

افشاردوست درباره وضعیت تیم والیبال برلین نیز گفت: این تیم باشگاهی والیبال از یک لیبروی آمریکایی بهره می برد و سه بازیکن تیم ملی والیبال آلمان نیز در این تیم بازی می کنند. همچنین دستیار سرمربی تیم ملی والیبال ژاپن در این تیم کمک مربی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر