jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۶۹۰۵۰   ۱۲ دی ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۴

یک مرد معتاد برای انتقام‌گیری با فروشنده مواد مخدر درگیر شد و او را با ضربات قمه از پای درآورد.

درگیری مواد فروش و مرد معتاد با قتل پایان یافت

به گزارش جام جم آنلاین ‌، ساعت 13 روز جمعه مأموران کلانتری 116 مولوی در حین گشت زنی در خیابان هرندی متوجه تجمع افراد می‌شوند که با حضور در محل تجمع با فردی که توسط قمه مضروب شده بود مواجه می‌شوند که ضارب از محل فرار کرده بود.

به گفته ماموران کلانتری حاضر در محل،‌ مضروب فردی 41 ساله بوده است که از ناحیه ران راست مورد اصابت قمه قرار گرفته بود به شدت خونریزی داشت به بیمارستان بهارلو منتقل شد.

در جریان بررسی ماموران کلانتری، مردم به ماموران مراجعه می‌کنند و اعلام می‌کنند که ضارب در هنگام فرار موتور فردی را با تهدید قمه ربوده و فرار می‌کند که توسط مردم دستگیر می‌شود.

در ادامه مضروب ساعت 3 بامداد امروز جان خود را در بیمارستان از دست می‌دهد و این قتل ساعت 4 صبح به احمد‌بیگی، بازپرس کشیک قتل گزارش می‌شود.

قاتل که مردی 40 ساله است پس از دستگیری در اظهارات خود عنوان کرد: مقتول عرضه کننده عمده مواد مخدر بود و مرا وارد باند مواد مخدر کرده بود و به درخواست وی اقدامات مجرمانه انجام می‌دادم تا اینکه در روز واقعه با وی درگیر شدم و قمه را به شکم وی فرو کردم و بیرون کشیدم.

وی تصریح کرد: ما از 8 سال پیش با هم ارتباط داشتیم تا اینکه در روز حادثه وی را به قتل رساندم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها