محمد کاسبی بازیگر تلویزیون و سینما درباره کم‌کاری‌اش به سینما پرس گفته است: متأسفانه اندیشه از اغلب تولیدات هنری دور شده و جای خود را به باندبازی‌ها داده است. متأسفانه ناهنجاری‌های زیادی گریبان آثار تصویری را گرفته است. این ناهنجاری‌ها در سینما بیش از تلویزیون نمود عینی پیدا کرده؛ به گونه‌ای که دیگر فیلم‌های سینمایی کمتر مخاطبی را از خود راضی نگه می‌دارد و نه روشنفکران، نه کسانی که دغدغه ارزش‌های انقلابی دارند و نه حتی مخاطبان عام هم از آن راضی نیستند.
کد خبر: ۸۶۶۸۳۳

بازیگر سریال‌های خوش‌رکاب و خوش‌غیرت در ادامه خاطر نشان کرده است: سینمای ما در وضعیت عجیبی به سر می‌برد و ما در بحرانی ترین شرایط ممکن هستیم؛ من به‌عنوان فردی که یکی از پایه‌گذاران حوزه هنری، عضو شورای بازبینی و صدور پروانه فیلم‌های سینمایی وزارت ارشاد، عضو شورای فیلمنامه بنیاد سینمایی فارابی و... بوده‌ام آینده خوبی را برای سینما تصور نمی‌کنم؛ چرا که هیچ چیز در سینمای ما سر جای خود قرار ندارد و قطعا ادامه روند فعلی می‌تواند برای آینده هنرهای تصویری خطرساز باشد. کاسبی سپس با اشاره به این‌که مشکلات دیگری نیز این روزها گریبانگیر تولیدات تصویری شده است اظهار کرد: کمبود بودجه در دستگاه‌های دولتی از‌جمله سازمان صدا و سیما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باعث شده تا ما با کاهش تولیدات مواجه شویم و این امر نیز یکی دیگر از دلایلی است که بسیاری از پیشکسوتان عرصه هنر را خانه‌نشین کرده است.

این بازیگر خاطر نشان کرد: من به عنوان یک هنرمند همیشه با اندیشه کار می‌کنم و مادیات در حوزه هنر برایم اهمیتی ندارد. معتقدم باید بعد از بازی در یک اثر هنری بتوانم از آن دفاع کنم؛ از این‌رو ترجیح می‌دهم بیکاری را تحمل کنم و به هر قیمتی در سینما و تلویزیون حضور نداشته باشم؛ این در حالی است که بسیاری از همکاران ما این‌گونه نیستند و به واسطه گذران زندگی ترجیح می‌دهند در هر نقشی و هر فیلمی حضور داشته باشند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها