jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۶۴۵۷۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیر شبکه استانی تهران در مراسم رونمایی از نشان این شبکه، از راه‌اندازی شبکه تهران در دی‌ماه و ایام ولادت حضرت محمد(ص) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، احسان کاوه، مدیر شبکه استانی تهران در این مراسم گفت: شبکه تهران شبکه موفقی بود که با تغییر در ماموریت‌های آن، به شبکه‌ای ملی تبدیل شد و اکنون در زمینه تخصصی اقتصاد، برنامه‌سازی و در قالب شبکه پنج سیما فعالیت می‌کند . وی افزود: اما وجود یک شبکه استانی برای استان بزرگی چون تهران احساس می‌شد و برای پاسخ‌گویی به نیاز رسانه‌ای استان تهران که بسیاری از اتفاقات و تصمیمات مهم کشور در این شهر گرفته می‌شود رسانه ملی دوباره اقدام به راه‌اندازی شبکه مستقلی به نام شبکه تهران گرفت .

مدیر شبکه تهران گفت: شبکه تهران تلاش خواهد کرد مانند آیینه‌ای برای تهران باشد و مشکلات و نیاز‌های این کلانشهر و استان بزرگ تهران را منعکس کند و به دنبال راهکار‌های حل آنها باشد . دکتر رضا پورحسین، قائم‌مقام سیما، مرتضی طلایی عضو شورای شهر تهران، امیر تاجیک مدیر شبکه مستند سیما، فضل‌الله شریعت‌پناهی سرپرست شبکه اول سیما و جمعی از خانواده شهدا و اصحاب رسانه از جمله حاضران در این مراسم بودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر