jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۶۳۵۱۵   ۲۲ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی، امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پایتخت با اشاره به حمله عده‌ای به شورای نگهبان، تاکید کرد: از روز اول که قانون اساسی شورای نگهبان را در نظر گرفت، شورای نگهبان را در سرنوشت کشور دخیل و نظارت شورای نگهبان را نظارت استصوابی قرار داد و با تفسیری که قانون به عهده شورای نگهبان گذاشته، این نظارت یک نظارت استصوابی است.

به گزارش فارس، وی افزود: از همان روزهای اول غرب‌گراها برخلاف تمدن غربی با این اساس مخالفت کردند، در هیچ کشوری رئیس‌جمهور یا نمایندگانشان بدون حساب و کتاب کاندیدا نمی‌شوند، در هیچ کشوری بدون حساب و کتاب افراد را در پست‌های مهم و کلیدی منصوب نمی‌کنند.

او همچنین با ابراز تاسف از برخی سخنرانی‌ها در ۱۶آذر و حضور برخی سخنرانان و فضای مسموم ایجادشده در برخی دانشگاه‌ها، تاکید کرد: مسئولان، مردم را نسبت به خودشان بدبین نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها