jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۶۱۸۳۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۷

انتصابات جدید در صداوسیما

چرخ اقتصاد در رسانه ملی شتاب گرفت

با انتصاب دو مدیر در رسانه ملی بعنوان دبیر شورای اقتصاد و مسئول کمیته راهبری اقتصاد مقاومتی، چرخ توجه به موضوعات اقتصادی در رسانه ملی شتاب بیشتری گرفت.

چرخ اقتصاد در رسانه ملی شتاب گرفت

مجید زین العابدین رئیس شورای اقتصاد صداوسیما بنا به موافقت رئیس رسانه ملی، در احکام جداگانه ای حجت الله عبدالملکی را بعنوان دبیر شورای اقتصاد و بیژن عبدی را بعنوان مسئول کمیته راهبری اقتصاد مقاومتی منصوب کرد.

حجت الله عبدالملکی دارای مدرک دکترای علوم اقتصادی و عضو هیات علمی دانشگاه است و بیژن عبدی نیز دارای مدرک دکتری مدیریت استراتژیک با گرایش اقتصاد است و پیش از این مدیر کل پژوهش های راهبردی مرکز پژوهش و سنجش افکار صداوسیما مسئولیت کاری ایشان بوده است.

بنا بر این گزارش، این دو مجموعه ذیل شورای اقتصاد فعالیت می کند و دبیر شورای اقتصاد رسانه ملی در شبکه پنج، بعنوان شبکه اقتصادی سیما مستقر است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، لازم به توضیح است، کمیته راهبردی گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی در رسانه ملی نیز پس از تصویب و ابلاغ برنامه های ملی یازده گانه در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی کشور با تمهید رئیس رسانه ملی تشکیل شده است تا علاوه بر هم افزایی و هماهنگی برنامه های اقتصادی رادیو و تلویزیون در جهت اقتصاد مقاومتی، فضای گفتمانی و اقناعی لازم رابرای تشویق مردم و انعکاس و بررسی عملکرد دستگاه های دولتی در این زمینه فراهم آورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر