jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۶۰۴۷۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۹

مرد 34 ساله پنجشنبه گذشته وقتی همسرش حاضر نشد به خانه‌شان برگردد، او را با ضربات چاقو در خانه خواهر زنش در خیابان قزوین به قتل رساند.

از بیماری همسرم خسته شدم او را کشتم

با حضور تیم جنایی در محل مشخص شد زن 24 ساله اهل افغانستان است و چند سال قبل به ایران آمده و با جمیل ازدواج کرده است.

خواهر مقتول که شاهد وقوع جنایت بود در بازجویی‌ها گفت: صبح وقتی همسرم به سر کار رفت، جمیل مدعی شد امروز سرکار نمی‌رود. او ساعت 9 با چاقو به خواهرم حمله کرد و او را به قتل رساند. متهم سپس با تهدید من از خانه فرار کرد.

مرد قاتل در حالی که پلیس به دنبال او بود، 13 ساعت پس از قتل با مراجعه به کلانتری 115 رازی در حالی که خود زنی کرده بود، تسلیم شد و به قتل همسرش اعتراف کرد.

مرد همسرکش در گفت‌وگو با جام‌جم، جزئیات قتل همسرش را تشریح کرد.

چند سال است به ایران آمدی؟

هفت سال قبل برای کار به ایران آمدم و در یک شرکت نصب داربست مشغول به‌کار شدم.

درآمدت خوب بود؟

ماهی سه میلیون تومان حقوق می‌گرفتم و از کارم راضی بودم.

چه زمانی ازدواج کردی؟

سال اول که به ایران آمدم ازدواج کردم اما دو سال قبل همسرم را طلاق دادم و تنها زندگی می‌کردم. تا این‌که با زینب آشنا شدم. حدود هشت ماه قبل با همسر دومم ازدواج کردم.

با همسرت اختلاف داشتی؟

او به بیماری دیابت مبتلا بود. در این مدت هرچه درآمد داشتم خرج درمان او کردم. همسرم پرخاشگر بود و همیشه به من توهین می‌کرد. او هیچ‌وقت خانه نبود و به بهانه بیماری به خانه دو خواهرش در پاکدشت و میدان قزوین می‌رفت.

به خاطر بیماری، همسرت را کشتی؟

او در این مدت همیشه مریض بود. سه ماه قبل برای اولین‌بار در بیمارستان بستری شد و سه میلیون تومان هزینه درمانش شد. بعد از ترخیص از بیمارستان دو هفته به خانه خواهرش در پاکدشت رفت. وقتی قصد داشتم او را به خانه بیاورم، دوباره بیمار شد و این‌بار در بیمارستان امام حسین(ع) بستری و سه میلیون تومان دیگر هزینه درمانش شد.

بیماری، دلیل قتل همسر است؟

او در این مدت به وظایفش هم عمل نمی‌کرد و این موضوع باعث خشم من شد. در این مدت من همیشه مهمان باجناقم بودم و احساس می‌کردم زندگی آنها را هم تلخ کرده‌ام.

چرا او را کشتی؟

روز حادثه از زینب خواستم به خانه برویم که او بازهم توهین کرد. من هم عصبانی شدم و با چاقو آشپزخانه او را به قتل رسانده و فرار کردم.

بعد از قتل کجا فرار کردی؟

به پارکی در حوالی خانه باجناقم رفتم و با چاقو رگ دستم را زدم تا به زندگی‌ام پایان دهم اما موفق نشدم. وقتی متوجه شدم نمی‌توانم به زندگی‌ام پایان دهم، خودم را تسلیم کردم.

به مواد مخدر اعتیاد داری؟

قبل از ازدواج قرص ترامادول مصرف می‌کردم اما هشت ماه است که قرص مصرف نمی‌کنم و پاک هستم.

از قتل همسرت پشیمان نیستی؟

یک لحظه عصبانیت موجب شد او را به قتل برسانم و خودم را گرفتار کنم. من همسرم را دوست داشتم و بیماری او آستانه تحملم را پایین آورده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر